SKUTECZNA TERAPIA w Prywatnym Ośrodku Terapii i Leczenia Uzależnień KONINKI:

Ilość pacjentów utrzymujących abstynencję rok po terapii: 58% - 75%!!!

PODMIOT LECZNICZY

Wpis do rejestru podmiotów leczniczych daje gwarancję, że Ośrodek działa zgodnie z obowiązującym prawem a leczenie przebiega w sposób właściwy i pacjenci mogą czuć się bezpiecznie. Każdy Ośrodek Terapii powinien spełniać określone wymogi formalne w zakresie programu terapii, personelu z określonym wykształceniem w zakresie prowadzenia psychoterapii uzależnień, warunków socjalnych.

SZEROKIE ZAPLECZE REKREACYJNE

„ W zdrowym ciele zdrowy duch” - to hasło przyświeca naszym działaniom . Aby leczenie dawało właściwe efekty potrzebne jest też zadbanie o zdrowie fizyczne. W naszym Centrum Terapii „Koninki” do dyspozycji osób uczestniczących w terapii jest siłownia, sauny, jaccuzi. W czasie wolnym można skorzystać z rowerów górskich, w sezonie zimowym pojeździć na nartach na pobliskim stoku.

STAŁA SUPERWIZJA ZESPOŁU

W pracy psychoterapeutycznej niejednokrotnie trafiamy na trudne sytuacje związane z procesem diagnostycznym, planowaniem właściwej terapii. Superwizja jest działaniem, które pomaga w ich rozwiązywaniu, nabywaniu coraz większych kompetencji zawodowych przez psychoterapeutów. Praca pod superwizją gwarantuje, że zespół psychoterapeutów będzie coraz lepiej wykonywał swoją pracę.

DOMOWA KUCHNIA POKOJE JEDNO I DWUOSOBOWE Z ŁAZIENKAMI

Dla właściwego przebiegu terapii istotne są również warunki socjalne. Staramy się aby osoby podejmujące leczenie w naszym Centrum Terapii mogły być z nich w pełni zadowolone. Dysponujemy pokojami 1 i 2- osobowymi, każdy z łazienką. Właściwe odżywianie to kolejny element skutecznego leczenia. Domowa kuchnia, posiłki przygotowywane na miejscu, dieta dopasowana do stanu zdrowia – tak to u nas wygląda.

POŁOŻENIE OŚRODKA

Prywatne Centrum Terapii Uzależnień "Koninki" znajduje się w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, w najlepszym punkcie wyjścia w góry, przy rozpoczynających się tu szlakach na Turbacz, Stare Wierchy, Kudłoń. To idealne miejsce do podjęcia leczenia w ciszy, relaksie, stałym kontakcie z przyrodą. Ośrodek położony jest z dala od zabudowań. W pobliżu płynie piękny górski czysty potok, Koninki. Kolejną zaletą są liczne trasy biegowe, rowerowe i trakty do jazdy konnej. Na górze Suhora 1000 m.npm znajduje się jedyne w Polsce górskie obserwatorium astronomiczne.

NOWOŚCI W TERAPII

Psychoterapia uzależnień cały czas się rozwija, pojawiają się nowe odkrycia, nowe kierunki skutecznego pomagania. Obserwujemy, szkolimy się i wprowadzamy nowe elementy, które podnoszą jakość leczenia. Program zapobiegania nawrotom Quo Vadis, treningi biofeedback, muzykoterapia, warsztaty dla absolwentów. Od niedawna filmoterapia, elementy Treningu Uważności ( mindfulness ). Wszystko po to aby osoby korzystające z leczenia mogły zbudować solidny fundament dla swojej trzeźwości.

 

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/skuteczna-terapia-w-prywatnym-centrum-terapii-uzaleznien-koninki.html