Od dawna szukasz sposobu na skuteczne leczenie alkoholizmu w Bielsku-Białej, ale brakuje Ci przekonania, że otrzymasz profesjonalną pomoc? Nasz ośrodek położony jest w ustronnym miejscu, z dala od pokus dnia codziennego – w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Autorska terapia alkoholowa powstała we współpracy z trzeźwiejącymi alkoholikami, którzy doskonale rozumieją problem uzależnienia. Posiadamy również wpis do rejestru podmiotów leczniczych, dzięki czemu osoby z Bielska-Białej mogą być pewne, że otrzymają specjalistyczne wsparcie.

Jak wygląda stacjonarne leczenie alkoholizmu?

Trudno osiągnąć oczekiwane efekty, decydując się na leczenie alkoholizmuw rodzinnym mieście takim jak Bielsko-Biała. Dlaczego? Stacjonarna terapia alkoholowa z dala od zabudowy miejskiej pozwala się wyciszyći nabrać dystansu do dotychczasowego życia – jednocześnie dostarczając niezbędnych narzędzi do walki z nałogiem. W ramach pobytu w naszym ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych zapewniamy między innymi:

  • dostęp do wykwalifikowanej kadry,
  • regularne i bezpłatne badania, 
  • komfortowe warunki lokalowe wraz z wyżywieniem – oczywiście smacznym i dostosowanym do potrzeb pacjenta,
  • zajęcia dodatkowe wspierające proces terapii,
  • sprzęt i niezbędne warunki do aktywności fizycznej,
  • grupy wsparcia dla rodzin osób będących w nałogu.

Sprawdź także: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-bielsko-biala.html