Stacjonarne leczenie alkoholizmu w PCTU Koninki trwa osiem lub sześć tygodni, co pozwala pacjentom z Kielc osiągnąć oczekiwane efekty w walce z uzależnieniem. Stworzyliśmy przyjazną przestrzeń do terapii – ośrodek położony jest w malowniczej okolicy Gorczańskiego Parku Narodowego, z dala od miejskiej zabudowy, dzięki czemu możliwy jest swobodny kontakt z przyrodą. Autorski program leczenia alkoholizmu opracowaliśmy we współpracy z trzeźwiejącymi alkoholikamioraz zgodnie z obowiązującymi standardami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Leczenie alkoholizmu – doświadczona kadra specjalistów 

Dlaczego stacjonarna terapia alkoholowa ma większe szanse na powodzenieniż model ambulatoryjny (spotkania raz na dwa tygodnie)? Pobyt w prywatnym ośrodku to stały dostęp do doświadczonego personelu, terapia pogłębiona oraz regularna praca nad nowymi nawykami, które pozwolą uniknąć powrotu do picia w Kielcach. Leczenie alkoholizmuw naszym wydaniu to między innymi:

  • wygodne warunki lokalowe, czyli jedno- lub dwuosobowe pokoje oraz domowa kuchnia,
  • regularne badania,
  • nowoczesne metody terapii pod czujnym okiem specjalistów,
  • ćwiczenia relaksacyjne oraz zajęcia, które ułatwiają pacjentom z Kielc proces leczenia,
  • ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych położony w pobliżu wyjścia w góry.

Zobacz także: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-kielce.html