Nie musisz już dłużej szukać pomocy w Lublinie – zapewniamy skuteczne leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku PCTU Koninkipołożonym w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Wspólnie z osobami, które wyszły z nałogu, opracowaliśmy autorski program spełniający standardy Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzięki temu terapia alkoholowa odpowiada na potrzeby osób uzależnionychoraz ich rodzin, którym oferujemy profesjonalne wsparcie. Na leczenie stacjonarne przyjmujemy pacjentów z Lublina oraz z pozostałych części kraju. 

Leczenie alkoholizmu – sprawdzone metody terapii

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych otrzymasz profesjonalną pomocze strony doświadczonej kadry – bez oceniania dotychczasowego życia i podjętych decyzji. Mając na uwadze jak trudno powrócić do normalnego życia, stworzyliśmy przestrzeń i komfortowe warunki do terapii:

  • ośrodek dla alkoholików położony jest z dala od miejskiej zabudowy – wyjazd z Lublina pomoże Ci zerwać z dotychczasowymi nawykami, 
  • prowadzimy zajęcia dodatkowe takie jak joga, które pomagają utrzymać motywację do walki z nałogiem, 
  • zapewniamy dyskrecję, dzięki czemu bez obaw możesz podjąć leczenie alkoholizmu,
  • stacjonarna terapia alkoholowa jest bardziej skuteczna niż model dochodzący.

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-lublin.html