Jesteśmy przekonani, że leczenie alkoholizmu należy odbywać stacjonarnie – podpowiada nam to wieloletnie doświadczenie. Osobom uzależnionym z Radomia polecamy wyjazd z miasta nie tylko po to, by się wyciszyć, ale także po to, by stworzyć przestrzeń do skutecznej walki z nałogiem. Autorska terapia alkoholowa realizowana jest podczas pobytu trwającego od sześciu do ośmiu tygodni. Nasz ośrodek znajduje się w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, w sporym oddaleniu od zabudowy miejskiej, co stwarza lepsze warunki do leczenia niż w Radomiu.

Na czym polega stacjonarne leczenie alkoholizmu poza Radomiem?

Stworzyliśmy prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych po to, by każda osoba zmagająca się z nałogiem otrzymała profesjonalną pomoc w komfortowych warunkach – niezależnie od tego, czy przyjeżdża do nas z Radomia czy z innego miejsca w Polsce. Zachęcamy do stacjonarnego pobytu w ośrodku, ponieważ odcięcie się od dotychczasowych doświadczeń i pełne skupienie na walce z uzależnieniem pozwala osiągnąć lepsze efekty. W ramach opieki zapewniamy:

  • dostęp do zespołu specjalistów,
  • indywidualną oraz grupową terapię alkoholową,
  • możliwość uprawiania aktywności fizycznej,
  • leczenie alkoholizmu poprzez zajęcia dodatkowe wspierające proces terapii,
  • grupy wsparcia dla rodzin cierpiących z powodu uzależnienia bliskiej osoby.

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-radom.html