W PCTU Koninki realizujemy skuteczne leczenie alkoholizmu, z którym zmagają się osoby z Rzeszowaoraz z innych części kraju. Wsparcie w walce z nałogiem zapewnia profesjonalna kadra medyczna i terapeutyczna o wieloletnim doświadczeniu – oferujemy również pomoc dla rodzin, które często samotnie zmagają się z konsekwencjami uzależnienia. Program leczenia opracowaliśmy we współpracy z trzeźwiejącymi alkoholikami, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzięki temu stacjonarna terapia alkoholowa w naszym wydaniu charakteryzuje się wysoką skutecznością.

Jak wygląda leczenie alkoholizmu w PCTU Koninki?

Wyjazd z Rzeszowa do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień alkoholowych położonego w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego zwiększa szansę na powrót do normalnego, zdrowego życia. Podczas pobytu w PCTU Koninki zapewniamy nie tylko dyskrecję, ale również przyjazną atmosferę pozbawioną oceniania i motywującą do dalszej pracy nad sobą. Leczenie alkoholizmuobejmuje także:

  • indywidualną oraz grupową terapię pod czujnym okiem specjalisty,
  • grupę wsparcia dla rodzin,
  • treningi jogi oraz inne zajęcia dodatkowe, które wspierają wychodzenie z nałogu,
  • bezpłatne badania krwi,
  • komfortowe warunki lokalowe oraz domową kuchnię pod nadzorem sanepidu.

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-rzeszow.html