Skuteczne leczenie alkoholizmu z dala od Warszawy? Prywatny ośrodek PCTU Koninki położony jest w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, w odpowiedniej odległości od zabudowy miejskiej, co tworzy doskonałe warunki do terapii. W ramach ośmiotygodniowego pobytu osoba uzależniona współpracuje z terapeutami, odbywa regularne badania i uczęszcza na zajęcia dodatkowe, które pomagają odnaleźć wewnętrzną równowagę niezbędną do walki z nałogiem. Terapia alkoholowa w naszym wykonaniu jest zgodna ze standardami Ministerstwa Zdrowiai Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Stacjonarne leczenie alkoholizmu – skuteczna walka z nałogiem

Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych to nie tylko profesjonalna opieka nad osobami w nałogu, ale także realne wsparcie dla ich rodzin. Zapewniamy pełną dyskrecję, dzięki czemu możesz bez obaw skupić się na wyjściu z uzależnienia. Wyjeżdżając z Warszawy na terapię alkoholową w naszym ośrodku, decydujesz się na:

  • współpracę z doświadczoną kadrą medyczną i terapeutyczną, która rozumie, z czym zmagasz się na co dzień,
  • skuteczne leczenie alkoholizmu w ramach programu opracowanego wspólnie z osobami, które doświadczyły nałogu,
  • pobyt w komfortowych warunkach (1- i 2-osobowe pokoje oraz domowa kuchnia),
  • dostęp do sprzętu umożliwiającego aktywność fizyczną.

Sprawdź także: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowaleczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-warszawa.html