Wychodzimy z założenia, że skuteczne leczenie alkoholizmu to połączenie doświadczenia, specjalistycznej wiedzy oraz zrozumieniadla problemów, z jakimi zmagają się osoby uzależnione oraz ich rodziny. Pacjentom z Zakopanego proponujemy stacjonarny pobyt w ośrodku, który trwa sześć lub osiem tygodni i zapewnia wyższą skuteczność niż leczenie ambulatoryjne. Terapia alkoholowa w PCTU Koninki to autorski program, który stworzyliśmy razem z trzeźwiejącymi alkoholikami – to właśnie te osoby najlepiej wiedzą, co pomaga wyjść z nałogu. Jednocześnie jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów leczniczych, aby zagwarantować specjalistyczną opiekę. 

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w sprzyjających warunkach

Leczenie alkoholizmuw rodzinnym mieście (np. w Zakopanem) nie zawsze się sprawdza – osoba uzależniona jest dużo bardziej narażona na szybki powrót do nałogu. Co w takim razie zrobić? Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych znajduje się z dala od zabudowy miejskiej, w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Ze względu na bliskość przyrody są to sprzyjające warunki do stacjonarnej terapii alkoholowej. Pacjentom z Zakopanego proponujemy między innymi:

  • bezpłatne badania,
  • wysoki standard lokalowy,
  • dostęp do profesjonalnej kadry terapeutycznej,
  • zajęcia wspierające proces terapii,
  • zaplecze umożliwiające aktywność fizyczną.

Sprawdź także: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-zakopane.html