Szukasz sposobu na przynoszące efekty leczenie alkoholizmu nie tylko w Zielonej Górze? Stworzyliśmy miejsce, w którym nieocenioną pomoc znajdzie każda osoba zmagająca się z nałogiem, która chce podjąć wyzwanie. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, przed którymiterapia alkoholowa nie ma tajemnic – opracowaliśmy autorski programwe współpracy z trzeźwiejącymi osobami, które jak nikt inny wiedzą, jakie działania są najbardziej skuteczne i potrzebne. Wyjeżdżając z Zielonej Góry na leczenie alkoholizmu, zyskujesz szansę na nowe życie.

Leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku

Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych jest prywatną placówką, ale zostaliśmy wpisani w rejestr podmiotów leczniczych. Działamy więc zgodnie ze standardami przyjętymi przez Ministerstwo Zdrowia oraz Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Pracujemy w okolicy sprzyjającej terapii – ośrodek znajduje się bowiem z dala od Zielonej Góry, w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Leczenie alkoholizmuw naszym wykonaniu to między innymi:

  • współpraca z wykwalifikowaną kadrą,
  • terapia grupowa oraz indywidualna,
  • wsparcie dla rodzin zmagających się z konsekwencjami uzależnienia,
  • przestrzeń do aktywności fizycznej,
  • komfortowe warunki lokalowe,
  • całkowita dyskrecja, dzięki której bez obaw możesz poddać się terapii. 

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

Zadzwoń do Nas!
☎ 533 724 499
Telefon
Wiadomość
Adres: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu-zielona-gora.html